Wszystko o woreczkach nikotynowych

nikotynowe woreczki

Woreczki nikotynowe to produkt względnie nowy na polskim rynku. Jest on legalnie dozwolony tylko dla osób pełnoletnich.

Snus woreczki z nikotyną

Popularna nazwa, która przyjęła się w przypadku woreczków nikotynowych to snus. Woreczki tego typu nie są szkodliwe dla organizmu. Są one sporządzane z wysuszonych liści tytoniu. Stosuje się je doustnie. Umieszcza się je pod dolną lub górną wargą. W ten sposób do organizmu wchłaniana jest nikotyna. Woreczki nikotynowe zawierają więcej nikotyny niż papierosy. Są one jednak zdecydowanie częściej wybierane na skutek tego, że są mniej szkodliwe dla zdrowia. Przy ich użytkowaniu nie pojawia się dym papierosowy. Tym samym użytkownik nie zmusza do biernego palenia pozostały osoby ze swojego otoczenia.

Jak się stosuje woreczki nikotynowe?

Umiejętność wykorzystywania woreczków nikotynowych nie jest trudna do nabycia. Można je stosować maksymalnie do 30 minut. Po otworzeniu opakowania, w którym znajduje się kilka woreczków nikotynowych wyciąga się jeden. Woreczek ten należy umieścić pod górną lub dolną wargą. W ten sposób nikotyna z woreczka jest aplikowana do organizmu. Dużą zaletą tego typu woreczków jest fakt, że dobrze przylegają do dziąsła. Fakt, że dobrze przylegają do dziąsła jest gwarancją tego, że nikotyna będzie optymalnie wchłaniana do organizmu.

Produkt przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich

W związku z tym, że woreczki nikotynowe – https://nikotynowe.pl/ w swoim składzie posiadają substancje przeznaczone tylko dla osób dorosłych mogą je kupić tylko pełnoletni ludzie. Istnieje możliwość nabycia ich w sklepach internetowych lub w sklepach stacjonarnych.

Szkodliwość woreczków nikotynowych

Woreczki nikotynowe nie są produktem szkodliwym. Są one wykonane z materiałów stosowanych do produkowania żywności. Tym samym więc nie zagrażają zdrowiu i życiu żadnego użytkownika. Co ważne posiadają one bezpieczny skład. Nie ma w nich żadnych substancji smolistych, a także tytoniu. W związku z tym są one zdecydowanie bardziej bezpieczne aniżeli stosowanie papierosów, w których zawarty jest tytoń.

Popularność woreczków nikotynowych

Fakt, że woreczki nikotynowe są aż tak popularne daje im przede wszystkim to, że są one mniej szkodliwe dla organizmu a jeżeli palenie papierosów. Drugim ważnym czynnikiem jest brak dymu papierosowego, który wielu użytkownikom papierosów przeszkadza. Ostatni, ale jednym z ważniejszych czynników, jest to, że woreczki nikotynowe są ogólnodostępne i to w przystępnych cenach. Każdy może sobie więc na nie pozwolić. Można je kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.